Wybierz grupę
Centrum budownictwa i wykaczania wntrz

Najnowsze osiagnięcia w dziedzinie budownictwa na jednej ulicy...

więcej

Wszystko czego potrzebujesz, wsparte poradą fachowców...

więcej

Miła i profesjonalna obsługa pomoże rozwiązać każdy problem...

więcej

Stowarzyszenia Handlowców i Przedsiebiorców Ul. Rusałka serdecznie zaprasza...

więcej

Stowarzyszenie

 •   Szanowni Państwo! 

   
  W latach dwudziestych czyli dawno temu przy ul.Rusałka w Lublinie był piękny park, stały ławeczki, grała orkiestra, były huśtawki dla dorosłych i dzieci - ogólnie mówiąc miejsce rozrywek. Później pojawiły się różne baraki i zabudowania. I tak powoli zaczęła rozbudowywać się ul.Rusałka. Z roku na rok przybywało coraz więcej sklepów.
  Teraz proszę Państwa istniejemy jako Centrum Budowlane. Od 2003 r. działamy jako Stowarzyszenie Handlowców i Przedsiębiorców "UL.RUSAŁKA", które skupia w jednym miejscu kilkadziesiąt firm handlowych, związanych z budownictwem i wyposażeniem wnętrz. W ofercie naszych sklepów znajdą Państwo największy wybór w regionie produktów renomowanych firm zagranicznych i krajowych. Oferujemy szeroki asortyment taki jak: armatura łazienkowa, ceramika sanitarna, galanteria łazienkowa, artykuły hydrauliczne, meble łazienkowe, lustra, wanny, kabiny, brodziki, glazura, terakota, boazeria, panele podłogowe i ścienne, parkiet, tapety, okna, drzwi, parapety, narzędzia budowlane, elektronarzędzia, meble kuchenne, szafy wnękowe, akcesoria meblowe, farby, kleje, fugi, silikony, firanki, zasłony, karnisze, żaluzje, rolety oraz artykuły elektryczne. Oprócz handlu świadczymy usługi glazurnicze, parkieciarskie, stolarskie, montaż okien i drzwi a także usługi transportowe.
  Firmy działające przy ul.Rusałka czyli nasze Centrum Budowlane stawia przede wszystkim na jakość, fachową obsługę i szybkość w działaniu. Jesteśmy niezawodni i sprawdzamy się zarówno w dużych inwestycjach jak i w indywidualnych zamówieniach.
  Jeśli chcecie Państwo szybko, tanio i profesjonalnie wyremontować oraz urządzić swoje mieszkanie zapraszamy do Centrum Budowlanego "UL.RUSAŁKA"
  - od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 18.00
  - w soboty w godz. 9.00 - 14.00
  Jesteśmy przekonani, że zakupiony u nas towar zapewni Państwa mieszkaniu komfort a asortyment wyposażenia wnętrz doda uroku i elegancji. Zapraszamy

Rusałka sponsorem Alfredów

2015-03-03 11:27:13
1425378433_606f41d50b5b8b640938a7c0f978bc2f_XL.jpg

19 lutego 2015 w gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku odbyła się Gala Alfredów, których jednym ze sponsorów było Stowarzyszenie Handlowców i Przedsiębiorców "ul.Rusałka". Podczas uroczystości wielokrotnie wymieniano "ul.Rusałkę"  jako główego sponsora, który obdarował wyróżnionych uczniów gadżetami z logo "ul.Rusałka"

Czytaj więcej - www.swidnik.pl/nasze-miasto/item/6016-alfredy-rozdane

 

więcej
 

Modernizacja ul. Rusałka

2014-12-18 18:42:03
1418924523_parking.jpg

Przy ul. Rusałka, dzięki staraniom Stowarzyszenia Handlowców i Przedsiębiorców "ul. Rusałka", powstał  parking, Dodatkowo miasto wymieniło chodnik przylegający do nowo wybudowanego parkingu. Wyzej wymieniona inwestycja to stale postępująca rewitalizacja naszej ulcy. Zarząd Stowarzyszenia dziękuje Panu prezydentowi Krzysztofowi Żukowi oraz Pani radnej Marcie Wcisło, którzy wsparli nasze działania zmierzające do powstania tej inwestycji.

więcej
 

Spotkanie opłatkowe 2014

2014-12-18 18:43:58
1418924638_nyc-nowy-jork-oplatek-swieta_17851106.jpg

 

Zarząd Stowarzyszenia Handlowców i Przedsiębiorców "ul. Rusałka" zaprasza wszystkich Handlowców z ul Rusałka na Śledzika, Czyli świąteczno-mikolajkowe apotkanie, które odbędzie się dnia 22.12.2014 r. (poniedziałek), o godzinie 18:00, przy ul. Boczna Rusałki 5

więcej